Nowe telewizory 4K od SONY

28.10.2013

Więcej niż standardowa rozdzielczość 4K

Nowe telewizory 4K nie tylko wyświetlają czterokrotnie więcej szczegółów niż w jakości Full HD, sprawiają też, że każdy obraz jest ostrzejszy, bardziej wyraźny i realistyczny. Niezależnie od tego, czy oglądasz materiały 4K, Blu-ray, telewizję, czy wideo z Internetu, wszystko interpolowane jest do możliwie najwyższej jakości obrazu.

Unikalny system tylnego podświetlenia X-tended Dynamic Range oferuje ostrzejszą kolorystykę i głębsze czernie w porównaniu z konwencjonalnymi telewizorami LED. W połączeniu z technologią TRILUMINOS™ sprawia, że każda barwa – od szmaragdowych zielenie po jesienne czerwienie – jest realistyczna i naturalna.

Nowe możliwości dzięki nowemu interfejsowi

Zarządzaj swoim światem multimediów, korzystając z szybkiego i intuicyjnego interfejsu. Przełączaj kanały telewizyjne, włączaj polecane filmy, zdjęcia z sieci domowej, a nawet treści z Internetu.

Chodzi o radość z dzielenia się. Zwiększaj swoje wrażenia z oglądania, czytając tweety na temat danego programu, a jednocześnie spędzaj ten czas ze znajomymi lub rodziną, korzystając z funkcji Skype.